Ako prebieha úprava vody ? 

1. Rozbor vody, prípadne obhliadka miesta montáže

Prvotným a najdôležitejším krokom k tomu, aby sme vám vedeli navrhnúť správne zariadenie, je rozbor vody. Rozbor si môžete dať vypracovať našou spoločnosťou, prípadne vám vieme vyhodnotiť rozbor vody, ktorý nám dodáte vy. Následne vám vieme navrhnúť zariadenie na úpravu mestskej vody alebo zariadenie na úpravu studničnej vody.

2. Návrh zariadenia na úpravu vody

Po vyhodnotení rozboru vody a komunikácii so zákazníkom, hľadáme vhodné a správne riešenie na úpravu vody. Dôležitým aspektom je počet ľudí, pre ktorých má byť voda upravená a taktiež spôsob úpravy vody. V prípade potreby je vhodná obhliadka miesta montáže, niekedy však stačí aj samotná fotka, kam chce zákazník zariadenie umiestniť.

3. Realizácia zariadenia

Po výbere správneho zariadenia a vyriešení technických podmienok vás budeme telefonicky kontaktovať, kde si dohodnem termín, ktorý vám vyhovuje. Naši školení pracovníci zrealizujú montáž zariadenia aj so samotným zaškolením. Montáž poskytujeme v Nitre a v okolí do 150 km. Pre prípad montáže vo väčšej vzdialenosti nás prosím kontaktujte. 

4. Servis a záruka zariadení

Ku každému zariadeniu ponúkame servis, ktorý sa vykonáva pravidelne a to 1 x za 12 mesiacov. Každé zariadenie, ktoré namontujeme, máme evidované v našej databáze a automaticky vás budeme po uplynutí tejto doby kontaktovať s ponukou servisu. Servis zariadení predlžuje ich životnosť a predchádza neočakávanej chybe, ktorá môže nastať zanedbávaním zariadenia.

Čítajte viacZobraziť menej

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa