SUPREME 7 RO

7 - stupňová reverzná osmóza dokonale filtruje vodu.

Obsahuje sedimentačné vložky, uhlíkovú vložku, membránu, mineralizátor a vložku upravujúcu chuť vody.

Okrem toho ešte obsahuje vložku, ktorá obohacuje vodu.

Čítajte viacZobraziť menej
249,00 € (s DPH)
Môžete mať už do 3 dní
Skladom
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

7 - stupňový systém reverznej osmózy

RO7 je špičkový 7- stupňový systém reverznej osmózy, vybavený tromi predfiltrami, RO membránou a uhlíkovou filtračnou vložkou. Okrem toho disponuje aj mineralizátorom, ktorý dodáva vode potrebné minerály horčíka a vápnika. Posledným stupňom reverznej osmózy je biokeramická vložka. Zariadenie je vhodné inštalovať predovšetkým pod kuchynské drezy. Reverzná osmóza je schopná vyprodukovať až 280 litrov upravenej vody denne.


Ako funguje reverzná osmóza ?


Prvý stupeň (PS20) odstraňuje z vody mechanické nečistoty väčšie ako 20 mikrónov. Piesok, hrdzu a iné usadeniny, zachytávajú mikropóry.  Veľké častice sú zachytené blízko povrchu, menšie v hlbších vrstvách.


Druhý stupeň (BL alebo GAC) odstraňuje z vody chlór a organické látky, čím chrani membránu a predlžuje jej životnosť. Vďaka svojej poréznej štruktúre je aktívne uhlie výborným filtračným materiálom. Chemické látky sa adsorbujú v póroch.


Tretí stupeň (PS5) odstraňuje z vody mechanické nečistoty väčšie ako 5 mikrónov. Piesok, hrdzu a iné usadeniny, zachytávajú mikropóry.  Veľké častice sú zachytené blízko povrchu, menšie v hlbších vrstvách. Ako tretí stupeň môžete použiť inú prispôsobenú filtračnú vložku.


Štvrtý stupeň (RO membrána) sa skladá z viacerých vrstiev semipermeabilnej a poréznej membrány. Póry sú dostatočne veľké na to, aby nimi prenikala voda, no zároveň dostatočne malé na to, aby zabránili prechodu iných látok. Vodu tak zbaví mikroorganizmov a dokonca iónov.Membrána odstraňuje 96 - 99% všetkých nečistôt, obsiahnutých vo vode nie menších ako 0,0001 µm vrátane niektorých baktérií a vírusov.


Piaty stupeň (L-GAC) – uhlíkový filter zlepšuje chuť a arómu vody.

Šiesty stupeň (L-MIN) – mineralizačná filtračná vložka. Obohacuje vodu o minerály, ktoré boli odstránené procesom reverznej osmózy. Pri prechode cez filter sa lôžko postupne rozpúšťa a voda sa mineralizuje.

Siedmy stupeň (L-FIR) - biokeramická vložka - transparentná lineárna vložka na obohacovanie vody "negatívny ión" s kapacitou 2 000 ni /cm3. Takto upravenú vodu telo dokonale absorbuje a má pozitívny vplyv na mnohé fyziologické procesy. Negatívne ióny sa podieľajú na čistení tela od toxínov, regulujú pH telesných tekutín, pomáhajú odstraňovať voľné radikály. (voľné radikály prispievajú k rýchlejšiemu starnutiu organizmu).

Jednotlivé filtre obsahujú rýchlospojky, vďaka čomu je ich budúca výmena veľmi jednoduchá a rýchla.

Obsah balenia 7 - stupňovej reverznej osmózy:

  • systém reverznej osmózy so 7 rôznymi filtrami
  • dvojpáková chrómová batéria
  • zásobník na vodu s objemom 12 l
  • tesniace gumičky, pripojovacie hadičky
  • stojan a ventil

Ak máte záujem o nakombinovanie iných filtračných vložiek (napr. antibakteriálne), uveďte to prosím do poznámky k objednávke.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
AQB1089

Tabuľka vlastností

Rozmery (DxŠxV)
450 x 150 x 450 mm
Pracovný tlak min/max (bar)
3 - 6 bar
Rozsah pracovnej teploty °C
4 - 30
Pripojenie na potrubie
3/8
Recenzie
Žiadne názory
Možno sa vám bude páčiť

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa