Zmäkčovače GrünbeckOptimálne upravená voda je dôležitá. Na zlepšovaní kvality vody sa podieľa aj nemecká spoločnosť  Grünbeck vďaka svojim jedinečným a spoľahlivým systémom na úpravu vody. Vďaka 70 ročným skúsenostiam a vyše 70 pobočkám po celom svete, sa spoločnosť stala jednou z najúspešnejších a najrešpektovanejších obchodných spoločností. 

Efektívne a spoľahlivé zmäkčovače vody

Vďaka týmto zmäkčovačom vody môžete mať vodu v jej najlepšej podobe. Okrem toho sú zmäkčovače efektívne a spoľahlivé vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti. Zariadenia sa prispôsobia vašej spotrebe vody a regenerácia prebieha vtedy, keď žiadnu vodu nepotrebujete. Týmto spôsobom je zabezpečené nepretržité zásobovanie domácnosti (prevádzky) upravenou vodou. Spoločnosť Grünbeck využíva pre zmäkčovanie vody výmenu iónov. Tým sa ióny horčíka a vápnika vymenia s  iónmi sodíka (soľ).

softliQ: Najinovatívnejší zmäkčovač vody

 Hľadáte moderné zariadenie na zmäkčovanie vody ? Zariadenia softliQ využívajú niekoľko chytrých technológií, medzi ktoré patrí dezinfekčný modul, vďaka ktorému je zariadenie zbavené baktérií a vírusov. Alebo rozhranie WLAN, prostredníctvom ktorého spojíte zariadenie s aplikáciou myGrünbeck zdarma. Filter BOXER RD

Filter BOXER RD

Filter s automatickým spätným preplachom a regulátorom tlaku.Vyrobený z vysokoodolného plastu.časovo..

190,00€ Bez DPH: 158,33€

Zmäkčovače vody softliQ:MD

Zmäkčovače vody softliQ:MD

Šikovné, výkonné a jedinečné ako život sám. Zariadenia softliQ:MD sú čoraz inteligentnejším exp..

4 440,00€ Bez DPH: 3 700,00€

Zmäkčovače vody softliQ:SD

Zmäkčovače vody softliQ:SD

Inteligentná technológia pre špičkovú kvalitu vody. Zmäkčovače vody softliQ:SD sa prispôsobia v..

2 580,00€ Bez DPH: 2 150,00€

Zobrazujem od 1 do 3 zo 3 (1 strán)